SMART Serwis AGD

mgr inż. Jacek Domański

SZYBKI I FACHOWY SERWIS AGD

pn-pt: 9:00-20:30 so: 9:00-15:00

Zadzwoń do nas

607-044-880

793-872-446

Wkrótce otwarcie sklepu z częściami do sprzętu AGD
niedostępnymi w innych sklepach tej branży
Dostosowujemy technikę
naprawy do optymalnych kosztów
Bierzemy pod uwagę
sytuację materialną klienta
Potrzebna ulotka-wizytówka? Wydrukuj!
Jesteśmy elastyczni
ustalając koszt naprawy
Dojazd z analizą uszkodzenia
na terenie Tychów od
50,00 PLN

Naprawa pralek Katowice

KOMP & AGD SERWIS  mgr inż. Jacek Domański

Zepsuta pralka może być prawdziwym problemem. W końcu jest to sprzęt AGD codziennego użytku, tak potrzebny w każdym gospodarstwie domowym. Wiele osób obawia się wysokich kosztów w przypadku awarii dużego sprzętu AGD - ale zupełnie bezzasadnie! Jeśli skontaktujesz się z moim serwisem pralek Katowice, to otrzymasz szybką i skuteczną pomoc, która z pewnością będzie bardziej opłacalna niż zakup nowego sprzętu. Przekonaj się, jak wyglądają pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD wykonywane przez najlepszy serwis AGD Katowice! Zapraszam.

SMART Serwis AGD w Katowicach - fachowa naprawa i serwis pralek

Jako specjalista od naprawy pralek, nie jest dla mnie istotna marka. Mój serwis sprzętu AGD otwarty jest na wszystkie urządzenia AGD, od tych najmniejszych, po pralki, a także naprawę lodówek Katowice. Zajmuję się również naprawą zmywarek, naprawą piekarnikówserwisem kuchenek gazowych Katowice. Zdecydowaną większość napraw wykonuję w domu Klienta zaledwie w kilka godzin. Mój mobilny serwis sprzętu AGD w Katowicach to propozycja dla każdej osoby, która tak samo jak ja, woli naprawiać niż wyrzucać. Ze swojej strony gwarantuję, że podczas usuwania awarii sprzętu AGD dołożę wszelkich starań, by naprawa była optymalna pod względem kosztów.

W przypadku mojego serwisu pralek w Katowicach marka nie ma żadnego znaczenia, ale najpopularniejsze z nich to: Hoover, Polar, Ardo, Mastercook, Indesit, Electrolux, LG, Samsung, Gorenje, Beko, AEG, Candy, Siemens, Whirlpool, Zanussi, Miele, Amica. Jako katowicki serwis zajmę się również naprawą suszarek i innego dużego AGD.

Profesjonalna naprawa pralki - serwis AGD z dojazdem do Klienta

Wykonuję nie tylko naprawy pralek w Katowicach, a także w najbliższych okolicach. Koniecznie sprawdź również naprawę pralek Tychy, czy innego dużego sprzętu AGD. Realizuję usługi serwisowe z dojazdem do Klienta na terenie Katowic, Tychów i innych, pobliskich miejscowości. Dokładną listę znajdziesz na mojej stronie internetowej, bądź poznasz kontaktując się ze mną. Zapewniam, że naprawa sprzętu AGD w Katowicach może być szybka i skuteczna - wystarczy postawić na naprawy pogwarancyjne w Elektron Housework!

Jak skorzystać z usług najlepszego, katowickiego serwisu AGD? Wystarczy do mnie zadzwonić, bądź wypełnić formularz na mojej stronie internetowej. Naprawiam sprzęty AGD codziennie, oprócz niedzieli, a dokładne godziny również poznasz odwiedzając zakładkę "kontakt". Gwarantuję, że jako serwis AGD z Katowic nie mam sobie równych pod względem skuteczności.

Sprawna naprawa pralek i nie tylko - Katowice serwis AGD

Naprawa dużego AGD wcale nie musi być długa i skomplikowana. Owszem, istnieje wiele typów pralek, ale każdy z nich jestem w stanie naprawić. Dołożę również starań, by naprawa pralki była możliwie jak najtańsza. Dojazd do Klienta w Katowicach i okolicy oraz diagnoza w cenie! Jakie są inne realizowane naprawy w serwisie AGD Elektron? Proponuję Państwu między innymi naprawę zmywarek Tychy, piekarnika czy innych urządzeń AGD. Warto sprawdzić także serwis AGD Tychy.

Serwis pralek w Katowicach i w okolicy - skorzystaj z moich usług

Znalezienie profesjonalnego serwisu pralek może być trudnym wyzwaniem. Nie każdy fachowiec zajmuje się wszystkimi modelami sprzętów, czy oferuje dojazd do Klienta. Jednak korzystając z pomocy mojego serwisu pogwarancyjnego sprzętu AGD masz pewność, że dołożę wszelkich starań, by Twoje urządzenie znów zaczęło działać. Korzystam z najlepszych części zamiennych i mam ogromne doświadczenie, dzięki czemu zajmuję się naprawianiem wszystkich usterek. Model pralki czy rodzaj awarii nie ma dla mnie żadnego znaczenia, naprawię sprzęt AGD każdego typu. W przypadku zgody na naprawę możesz oczekiwać najwyższej jakości usług.

Jako serwisant zdaję sobie również sprawę z tego, że naprawa AGD Katowice może być dla wielu osób dużym wydatkiem. Wyceny u mnie zaczynają się zaledwie od 95 zł, dzięki czemu naprawy są bardziej opłacalne niż wymiana sprzętu na nowy. Dobieram techniki naprawy w taki sposób, by naprawa była możliwie jak najbardziej optymalna. Stawiam na wysoką jakość, ale też atrakcyjne dla Klienta ceny i warunki usługi. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Naprawa komputerów
Naprawa komputerów
Naprawa AGD
Naprawa AGD
Usługi komputerowe
Usługi komputerowe
Usługi dla domu
Usługi dla domu
Naprawa pralki
Naprawa pralek
 
Godziny pracy: pn-pt: 9.00-20.00/6 dni w tyg.
 
Zadzwoń do nas: 607-044-880