SMART Serwis AGD

mgr inż. Jacek Domański

SZYBKI I FACHOWY SERWIS AGD

pn-pt: 9:00-20:30 so: 9:00-15:00

Zadzwoń do nas

607-044-880

793-872-446

Wkrótce otwarcie sklepu z częściami do sprzętu AGD
niedostępnymi w innych sklepach tej branży
Dostosowujemy technikę
naprawy do optymalnych kosztów
Bierzemy pod uwagę
sytuację materialną klienta
Potrzebna ulotka-wizytówka? Wydrukuj!
Jesteśmy elastyczni
ustalając koszt naprawy
Dojazd z analizą uszkodzenia
na terenie Tychów od
50,00 PLN

Naprawa zmywarek Katowice

KOMP & AGD SERWIS  mgr inż. Jacek Domański

Poszukujesz miejsca, które zajmuje się naprawianiem sprzętu AGD Katowice? Zatem trafiłeś w odpowiednie miejsce! Od wielu lat świadczę kompleksowe usługi, które obejmują również serwis zmywarek Katowice. Kieruję je głównie do mieszkańców aglomeracji śląskiej, w tym przede wszystkim mieszkańców miasta Katowice. Niezależnie od tego, z jakiej dzielnicy miasta jesteś, zamów serwis AGD Elektron Housework. Mój katowicki serwis dotrze w każde miejsce, także na Osiedle Tysiąclecia, Giszowiec czy Bogucice. Dojeżdżam na wskazany adres, wykonując naprawy na miejscu u Klienta w domu. Naprawiam zmywarki i inny sprzęt AGD w mieście Katowice już od wielu lat, udzielając gwarancji na części użyte podczas serwisu. Zapraszam!

Naprawa zmywarki w Katowicach - profesjonalne usługi na najwyższym poziomie

Mój profesjonalny serwis zmywarek jest w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość usługi. Naprawa urządzeń w moim serwisie jest błyskawiczna, a jej koszt pozostaje dostosowany do wymiaru dokonanych napraw. Części użyte przy naprawie usterki posiadają gwarancję, która może obowiązywać przez 3, 6 lub 12 miesięcy od dokonania serwisu. Zadowolenie i satysfakcja moich Klientów w zakresu wykonanych prac jest dla mnie najważniejsza, dlatego chcę dać im pewność, że wybrali odpowiedniego fachowca.

Ponad 30 lat pracy na stanowisku serwisanta nauczyło mnie, że każda usterka wymaga dokładnej diagnozy, a także zachowania ostrożności i pełni koncentracji. Naprawa pralek, zmywarek oraz serwis kuchenek gazowych Katowice odbywa się u mnie w pełni profesjonalnie!

Naprawa sprzętu AGD - mobilny serwis AGD

Działania z kategorii naprawa zmywarki z dojazdem są w pełni profesjonalne i przeprowadzane z należytą starannością. Każde urządzenie AGD, które znajdzie się w moich rękach, zostanie dokładnie zdiagnozowane, a przebieg naprawy z góry określony. Warto wiedzieć, że w swojej pracy korzystam wyłącznie ze sprawdzonych części zamiennych, które dokładnie odpowiadają tym oryginalnym. W przypadku zgody na naprawę dużego sprzętu AGD działam szybko, ale też skutecznie. Możesz mieć pewność, że naprawa zostanie zrealizowana z pełnym profesjonalizmem, a także, że uchronisz się od konieczności zakupu nowego sprzętu. Koniecznie sprawdź, co jeszcze oferuje mój serwis AGD Katowice, w tym naprawę piekarników Katowice, naprawę lodówek i oczywiście zmywarek!

Naprawa pralek i zmywarek - działalność w Katowicach i okolicy

Oferuję Państwu nie tylko naprawę sprzętu AGD w Katowicach, a także serwis AGD Tychy. Mogę pochwalić się bardzo dobrymi opiniami, a także cenami napraw. W przypadku zgody na naprawę sprzętu, nie zwlekam. Staram się jak najszybciej naprawić niedziałający sprzęt, jednocześnie optymalizując koszty serwisu. Korzystając z moich usług naprawy AGD nie musisz obawiać się o rachunek końcowy. Wycena odbywa się przed rozpoczęciem pracy i jest wliczona w koszt naprawy. Sprawnie naprawię sprzęt AGD dowolnego typu, od zmywarek, po piekarniki w Katowicach. Nie jest mi obca również profesjonalna naprawa małych sprzętów, jak odkurzacze czy blendery. Mój zakres usług jest bardzo szeroki, dlatego warto zawsze mieć do mnie kontakt!

Nigdy nie wiemy, kiedy potrzebna będzie nam sprawna naprawa AGD Katowice. W przypadku dużych sprzętów codziennego użytku nie ma miejsca na opóźnienia i długie czekanie. Dokładam wszelkich starań, by możliwie jak najszybciej rozpocząć swój serwis. Gwarantuję pełen profesjonalizm i ogromne doświadczenie, a także ceny dostosowane do rodzaju awarii. Aż 85% napraw wykonuję w zaledwie 2 godziny, dbając o to, by Twój sprzęt był sprawny najszybciej, jak tylko jest to możliwe. Przekonaj się sam, że warto naprawiać, a nie wymieniać sprzęt na nowy!

Naprawa i serwis AGD w Katowicach - sprawdź dostępną ofertę!

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego serwisu sprzętu AGD, który funkcjonuje na terenie Katowic i powiatu katowickiego. Lata doświadczenia i wiedzy na temat budowy oraz funkcjonowania urządzeń domowych sprawiły, że jestem w stanie podjąć się każdego zadania. Niezależnie od tego czy interesuje Cię naprawa pralek Tychy czy może naprawa zmywarek Tychy, mogę Ci pomóc. Podejmuję się naprawy sprzętów od wiodących producentów, takich jak Amica, Whirlpool, Beko, Candy, Electrolux, Siemens, Ariston, Bosch oraz wiele innych. Oferuję także możliwość dojazdu do Klienta, co pozwala im na zaoszczędzenie znacznej ilości środków finansowych. Sama naprawa odbywa się w domu Klienta, ponieważ większość awarii jestem w stanie rozwiązać w przeciągu 2 godzin od rozpoczęcia działań. Jeżeli interesuje Cię fachowa pomoc w procesie usuwania awarii Twojego sprzętu, koniecznie się ze mną skontaktuj. Zadzwoń pod numer dostępny na mojej stronie internetowej, aby wspólnie ustalić najbardziej dogodny termin usługi. Czekam na Ciebie już dziś!

Naprawa komputerów
Naprawa komputerów
Naprawa AGD
Naprawa AGD
Usługi komputerowe
Usługi komputerowe
Usługi dla domu
Usługi dla domu
Naprawa zmywarki
Naprawa zmywarek
 
Godziny pracy: pn-pt: 9.00-20.00/6 dni w tyg.
 
Zadzwoń do nas: 607-044-880