SMART Serwis AGD

mgr inż. Jacek Domański

SZYBKI I FACHOWY SERWIS AGD

pn-pt: 9:00-20:30 so: 9:00-15:00

Zadzwoń do nas

607-044-880

793-872-446

Wkrótce otwarcie sklepu z częściami do sprzętu AGD
niedostępnymi w innych sklepach tej branży
Dostosowujemy technikę
naprawy do optymalnych kosztów
Bierzemy pod uwagę
sytuację materialną klienta
Potrzebna ulotka-wizytówka? Wydrukuj!
Jesteśmy elastyczni
ustalając koszt naprawy
Dojazd z analizą uszkodzenia
na terenie Tychów od
50,00 PLN

Naprawa kuchenek gazowych Katowice

KOMP & AGD SERWIS  mgr inż. Jacek Domański

Mój serwis AGD Katowice to miejsce, w którym naprawiam każdy sprzęt AGD, poczynając od naprawy lodówek, kończąc na profesjonalnej naprawie kuchenek Katowice. Specjalizuję się w naprawie i serwisie kuchenek elektrycznych i gazowych, ale również płyt grzewczych i kuchenek indukcyjnych. Ze swojej strony gwarantuję pełen profesjonalizm, atrakcyjny cennik usług i odpowiednie uprawienia. Swoje usługi kieruję do osób mieszkających na terenie Katowic i powiatu katowickiego - w przypadku awarii sprzętu dojeżdżam do 25 kilometrów.

Serwis kuchenek gazowych Katowice - profesjonalne usługi serwisowe

Podczas awarii urządzeń AGD dla wielu osób najważniejszy jest czas. W końcu sprzęty takie jak kuchenki używamy bardzo często i są nam niezbędne w codziennym życiu. Dlatego w przypadku zgody na naprawę sprzętu nie tracę cennego czasu. Oferuję dojazd do Klienta na terenie Katowic, ale nie tylko. Warto wiedzieć, że zdecydowaną większość awarii jestem w stanie zniwelować w przeciągu maksymalnie 2 godzin. Więc jeśli poszukujesz odpowiedzialnej osoby z uprawnieniami, która wykonuje naprawy kuchenek gazowych w Katowicach, to świetnie trafiłeś! Koniecznie zapisz sobie mój numer telefonu, by mieć go pod ręką, gdy zdarzy się niespodziewana awaria.

Naprawa kuchenek elektrycznych Katowice - poznaj lepiej mój katowicki serwis kuchenek

Mój serwis sprzętu AGD działa na rynku już wiele lat. Przez ten czas zdobyłem naprawę szerokie doświadczenie, które codziennie wykorzystuję w mojej pracy. Koniecznie odwiedź również mój serwis AGD Tychy, w którym wykonuję naprawy zmywarek oraz naprawy pralek. Mój profesjonalny serwis obejmuje szereg kompleksowych usług związanych z naprawą przeróżnych sprzętów gospodarstwa domowego. Jestem osobą wykwalifikowaną oraz cechuje mnie rzetelność, zatem możesz mi zaufać. Jeżeli potrzebujesz serwisanta sprzętu AGD w Katowicach - koniecznie skontaktuj się ze mną!

Możesz zlecić mi dowolną naprawę, od drobnego AGD jak blendery czy odkurzacze, po naprawę pralek Katowice lub naprawę zmywarek. Oferuję darmową diagnozę i dojazd w cenie naprawy, a z moich usług może skorzystać każda osoba z Katowic i okolicy. Gwarantuję, że ostateczny koszt naprawy będzie adekwatny do stanu urządzenia. Warto tez dodać, że nie prowadzę sprzedaży samych części zamiennych, ale z przyjemnością dokonuję napraw pogwarancyjnych oferując przy tym gwarancję na okres od 3 do 12 miesięcy!

Jak wygląda naprawa kuchenek elektrycznych i gazowych w Elektron Housework?

Niespodziewana awaria? Czym prędzej skontaktuj się ze mną poprzez formularz na mojej stronie internetowej bądź telefonicznie. Godziny mojej pracy sprawdzisz na mojej witrynie www, dotyczy to zarówno pracy warsztatu, jak i kontaktu elektronicznego. Jeśli masz problem z małym AGD, wystarczy go do mnie przywieźć. Z kolei w przypadku dużych urządzeń oferuję dojazd do Klienta. Moim zdaniem jest to najbardziej optymalny i opłacalny sposób naprawy. Co więcej, gwarantuję ze swojej strony atrakcyjne ceny, dostosowane do rodzaju naprawy. Wyróżnia mnie dokładność i indywidualne podejście do każdego Klienta. Podczas realizacji usługi korzystam z najwyższej jakości części zamiennych, na które udzielam gwarancji na okres od 3 do 12 miesięcy. Jako wykonawca stawiam przede wszystkim na zadowolenie Klienta, niezależnie od tego czy wykonuję naprawę kuchenki, czy naprawę piekarników Katowice.

Nie ma dla mnie znaczenia rodzaj urządzenia i jego marka. Jako fachowiec jestem w stanie naprawić sprzęty każdej marki, ale najpopularniejsze z nich to Amica, Electrolux, Bosch czy Whirlpool. Serwisuję również palniki gdy się nie zapalają, kuchenki ceramiczne, gazowe i jakiekolwiek inne.

Skorzystaj z pomocy fachowca - naprawa kuchenek w Katowicach i okolicach

Gdy zepsuje Ci się kuchenka lub jakikolwiek inny sprzęt dużego AGD, to warto skontaktować się z fachowcem, który zajmuje się serwisem takich urządzeń. Kupowanie nowego sprzętu powinno być ostatecznością, a ze swojego doświadczenia wiem, że niemal w każdej sytuacji lepiej jest kuchenkę naprawić niż wymienić. Nie tylko jest to ekologiczne podejście, ale też zdecydowanie bardziej oszczędne. Co prawda, znalezienie dobrego fachowca może wydawać się trudnym zadaniem, ale wówczas z pomocą przychodzi Elektron Housework, czyli mój serwis wyróżniający się ogromnym doświadczeniem. Wystarczy do mnie zadzwonić, by poznać wstępną wycenę i umówić się na naprawę. Zanim zamówisz nowy sprzęt, koniecznie skontaktuj się z moim serwisem w Katowicach!

Serdecznie zapraszam do kontaktu, w przypadku jakichkolwiek pytań. Z przyjemnością rozwieję wszelkie wątpliwości i doradzę najlepsze rozwiązanie. Swoje usługi kieruję do mieszkańców Katowic, ale nie tylko. Na mojej stronie internetowej możesz sprawdzić zakres moich usług, ale jestem elastyczny i mogę dojechać także w inne miejsca. Wystarczy zadzwonić i dopytać. Elektron Housework to gwarancja korzystnych cen i zadowolenia z serwisu. Przekonaj się o tym sam, powierzając mi swój sprzęt AGD. Zapewniam zadowolenie i wysoką jakość naprawy.

Naprawa komputerów
Naprawa komputerów
Naprawa AGD
Naprawa AGD
Usługi komputerowe
Usługi komputerowe
Usługi dla domu
Usługi dla domu
Naprawa kuchenki
Naprawa kuchenek
 
Godziny pracy: pn-pt: 9.00-20.00/6 dni w tyg.
 
Zadzwoń do nas: 607-044-880