AGD SERWIS  mgr inż. Jacek Szymański

SZYBKI I FACHOWY SERWIS AGD 9.00-20.00/6 dni w tygodniu

Zadzwoń do nas

607-044-880

Szybko, Tanio, Fachowo
naprawimy Twój sprzęt AGD
Dostosowujemy technikę
naprawy do optymalnych kosztów
Bierzemy pod uwagę
sytuację materialną klienta
Potrzebna ulotka-wizytówka? Wydrukuj!
Jesteśmy elastyczni
ustalając koszt naprawy
Dojazd z analizą uszkodzenia
na terenie Tychów od
65,00 PLN

O nas

AGD SERWIS  mgr inż. Jacek Szymański

Witaj!

Dziękujemy Ci, że odwiedziłeś stronę naszego serwisu.

Jesteśmy firmą oferującą usługi naprawy sprzętu AGD.

W zakresie serwisu urządzeń AGD posiadamy 25-letnie doświadczenie w dokonywaniu napraw.

Naszym celem jest skuteczność napraw i maksymalne wyjście naprzeciw klientowi. Stale monitorujemy jakość naszej obsługi, terminowość napraw, konkurencyjność cenową, efektywność wykonywanych napraw i inne parametry decydujące o poziomie usług oferowanych przez nas naszym Klientom. Można powiedzieć, że "mamy bzika" na punkcie fachowego podejścia do klienta jako podmiotu, do którego skierowana jest nasza oferta. Mobilny terminal płatniczy i kasa fiskalna (w codziennym użyciu) jest dla nas oczywistością. Jesteśmy elastyczni cenowo. Dostosowujemy technikę napraw do optymalnej ceny i jakości usługi. Staramy się być zawsze na "tak" i pytamy się klienta, czy to co zrobiliśmy jest dla niego wystarczające i czy w czymś jeszcze możemy mu pomóc.

Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawach sprzętu AGD i instalowania urządzeń elektrycznych i gazowych. Łączymy pasję do elektrotechniki z rzetelnością w wykonywaniu napraw.

Z nami odczujesz różnicę między standardowym podejściem przeciętnego serwisu a pragmatycznym i nastawionym na klienta nowoczesnym podejściem do biznesu. Gwarantujemy Ci satysfakcję i efektywność, a nastawienie na szybką realizację zamówień i niski koszt naprawy przekroczy Twoje oczekiwania tak, że na zawsze pozostaniesz naszym klientem.

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku i od początku skuteczność w wykonywaniu napraw oraz dbałość o interes klienta były naszą wizytówką. Reklamacje są u nas rzadkością a trwałość napraw potwierdzamy 3, 6 lub 12 miesięczną gwarancją na wymienione podzespoły i wykonane naprawy.

"Elektron Housework - Wszystko Działa"

Zapraszamy do współpracy

U nas możesz płacić kartą i BLIKiem.

Usługi AGD
Usługi AGD
AGD przemysłowe
AGD przemysłowe
Chłodnictwo
Chłodnictwo
Firma EH
Firma EH
 
Godziny pracy: 9.00-20.00/6 dni w tyg.
 
Zadzwoń do nas: 607-044-880